Bir Unbiased Görünüm hasta yatağı kiralama

Raporlu hastalarınızın SGK vasıtasıyla devlet aracılığıyla sağlamlanan hasta yatağı desteğinden yararlanmasına da yardımcı oluyoruz. Himmet Yatak esenlıklı günler diler.

Vücut konstrüksiyonsına iyi dizaynı ile kullanıcı ağırlığının yatağa müsavi düzeyde dağılması sağlanır.

Hasta yataklarının seçimleri sırasında dikkat edilmesi müstelzim dayanıklı çok ayrıntı bulunur. Bu bilgilerin mefret kısmı tekniktir ve zımnında behemehâl bir spesiyalist görüşüne sarrafiyevurulmalıdır. Aynı zamanda hasta yatağı seçimi bünyelırken, hastalığın türü, seviyesi, bilirkişi görüşü ve hastanın doktorunun görüşüne dikkat edilmelidir.

Giderek mütezayit bir ivme ile oluşan popülasyon yoğunluğuyla yan yana, bundan sonra hastaneler sıkı hasta taleplerini kontralayamamakta ve özellikle yatalak durumundaki hastalar bu durumdan olabildiğince etkilenmektedir. Hastaneler, yatalak durumuna sakıt bu hastalara, ancak muayyen bir müddet özen sağlayabildiği bağırsakin, çok uzun periyot yatalak kalması umulur hastalar bağırsakin mecburiyetten dolayı ocak ortamında, hasta konforunun katkısızlanmasını ve hastaların bakımını, hasta yakınlarının kendilerinin katkısızlaması gerekmektedir.

Karyola ile bile gelen kanallı ve çift katmanlı ortopedik Hyper akak, karyola hareketlerine tam uyumludur. Çökmeye karşı garantilidir.

İmal ettiğimiz ürünleri yalnızca medikal firmaları üzere kompradorlara pazarlamıyor, sütun sizlere ve hastalarınıza yönlü fiyatlardan ulaştırıyoruz. Bununla da kalmayıp, satın almış olduğunız yahut kiraladığınız hasta yatağını ücretsiz olarak evinize derece getiriyor ve kurulumunu strüktüryoruz. Kısacası, siz giranbaha müşterilerimizin ve hastalarınızın ihtiyacı olan tüm hasta yatağı ürünlerine zahmetsizce malik olmanızı katkısızlıyoruz.

Üzerindeki kendi yatağını ortopedik ile değmaslahattirttik, şimdi elan içi geniş ettik.Karyola güzelde bide fiyatta beş on yardımcı olsaydınız keşki o yüzden bir starınızı kırıtefsir

Fatih ülke Hastanesine çok yaklaşanız. Lütfen telefonla adres tarifi alınız yahut konum isteyiniz.

Hasta Yatağı Çeşitleri ve Modelleri özelliklerine bakılırsa başkalık göstermektedir. Sarrafiyelıca bulundurduğu özellikler şunlardır;

Hasta Yatağı, standart yataklardan farklı olarak bir çok farklı lakinç bâtınin kullanılmak midein mutasavvertır.

(Hastanın düşmemesi karınin ) Hasta karyolasının başlıkları vardır . Hasta yatağının baş kısmı hasta yiyecekğini palas yesin diye veya yaşamaı oturmak istediğinde hafif oturabilsin diye kalkıp inebilir. Hastanın ayaklarının akım etmesi gerekiyorsa hasta karyolasının kıç kısmı kalkıp inebilir. Tekerlekleri sayesinde hastanın yerini tebdil etmek çok kolaydır. Kısaca Hasta karyolası hastalar karınin üretilmiş özel bir yataktır.

Hareketli denk setinin içinde kullanılan yatağın malzemesi %100 İtalyan saf lateks yatak, cisim ısısına ve basıncına duyarlı visco mecra yahut HR High Resellent sünger yataktan oluşmaktadır.

Hasta yatağı kiralama hediye listemizi incelediğinizde aylık kiralama fiyatlarının gitgide azaldığını görmüş olacaksınız. Bu eder politikamız ile zati yüklü hasta bakım masrafları şeşnda ezilen siz saygınlık müşterilerimizi bir nebze olsun rahatlatmayı amaçlıyoruz.

Hasta yatağı kiralama farklı hastalara periyotlar halinde yapılmaktadır. Kesik dönemde yatacak hastalar bâtınin hasta yatağı kiralama saltık surette elan soylu erki ve mantıklı bir reviş olarak hastalar tarafından seçilmektedir.


 Denk zirı LED ışığı, karanlık ortamda yataktan kalkış ve yatış esnasında hastaya kebir suhulet sağlar.

Kolaylık tutulabilir korkuluklar, hastanın haricen daha azca etki alarak yatakta konum değmedarımaişettirmesine ve kalkabilmesine yardımcı olabilir.

Karyolanın sağ ve sol yanında en azca 75’şer cm kesinti kalması gerekmektedir. Bu sayede hastanın bakımı henüz erinç bünyelabilir. Çok elverişsiz olan yerlere hem karyolayı yerleştirmek zorla olacaktır hem de hastanın konforu hizmetı menfi olarak etkilenecektir.

Fırın boyama niteleyerek adlandırılan erkân elan dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca bu yöntemle karyola anti-bakteriyel özellik kazanmaktadır. Bazı hasta karyolalarının dışı plastik yahut ahşap kaplamadır. Bunlar sert olan modellere bakılırsa henüz şık ve estetiktir.

Çok adetda işlevsel özelliği ve ergonomik tasar çizimıyla, hasta kucakin daha emniyetli cevvaliyet ve hasta denetlemecı midein hareketli bir kullanım kolaylığı esenlar.

Yirminin üzerinde derece derece hasta yatağı imal edip, satılık ve kiralık olarak siz değerli üyelerimizin tasarrufına sunuyoruz. Hizmet kârlerinizi kolaylaştıran ve hastanın konforunu artıran yatakları kaliteli bir işçilik ve şahane düşüncemlarla imal ediyoruz.

Klasik medikal yataklarının bilakis görünüm olarak ölçün yataklardan tek başkalıkı yoktur. İçinde kullanılan Alman motorlu lata mekanizması sebebiyle; baş kısmı 90 dereceye, bacak kısmı 35 dereceye derece ayrı ayrı devinme edebilmektedir.

Hetech® standartlarını durdurmak Daha fazla yardım bâtınin, yatağın başlangıç ??sayfası vüruttirilme sürecindeki her aşama detaylı şekilde sınav edilmiştir.

Anti alerjik; Uzvi koton yıkanabilir kılıfı ve tabii lateks yatağı baştan aşağı anti alerjik ikramiye anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

Yatağa bağımlı hastanın fiziksel ve ruhsal birgani ihtiyacı vardır. Hastalıklarıyla dayalı tedavilerine kesintisiz olarak devam edilmesi gerekir....

Benim bildiğim Türkiye'de bu tarzda salık ve mülakat yapan değişik muhabir yok. Bu ilk muhabirin eksikli olmasına sevindim.

ötümlü yatmak zorunda mütebaki eşhas midein çaba göstermeden habitat pozisyonuna getirerek onlara sandalye rahatlığı sağlayan yekta elektrikli karyoladır.

Servis olarak da dobra iş veriliyor. Ürün gelirken çizilmişti, yalnız yenisiyle değteamültirdiler.

Hasta yataklarının fiyatları ise çeşitli hesaplı etkenlerden dolayı her geçen sıra da peşış göstermekte ve türüne döşek türüne göre fiyatlar 700 TL ile 6.000 TL hediye aralığında dağılmaktadır. Bu noktada hastamızın yatacağı müddet ve ihtiyaç duyacağı yatak cinsel az çok belirleyici olmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *